معرفی MacBook Pro به روز رسانی شده با صفحه نمایش رتینا!

همانطور که می دانید تعداد زیادی لپ تاپ و نوت بوک در بازار وجود دارد که هر کدام برای نسل خاصی و از ویژگی خاصی برای کاربرد خاصی بهره مند هستند. این کثرت مدل ها و ویژگی ها در واقع کاری کرده است که ما هنگام انتخاب کمی سر در گم شویم. اما امروز می خواهیم یک MacBook Pro محصول اپل را برای شما معرفی کنیم که با آخرین تکنولوژی های روز ساخته شده و دارای قدرت بالایی است. علاوه بر این در به روز رسانی که اخیرا برای آن انجام شده کیفیت بهتری پیدا کرده است! با هم می خوانیم:

Apple MacBook Pro with Retina Display

ویژگی های کلی MacBook Pro بعد از به روز رسانی:

در به روز رسانی ای که برای MacBook Pro انجام شد وزن این لپ تاپ، تا اندازه ی قابل قبولی کمتر شده است. همچنین شفافیت نمایشگر این دستگاه باعث شده چشم کمتر تحریک شود و تصاویر را تا اندازه زیادی واقعی دیده شوند.  از نظر کارت گرافیک نیز تغییراتی در آن صورت گرفته و هم اکنون از Nvidia GPU در آن مورد استفاده قرار می گیرد. در نهایت پورت های HDMI و USB.3 نیز در این لپ تاپ قرار داده شده است.

نقاط ضعف MacBook Pro :

قیمت حدودی ۲٫۱۹۹ دلاری این لپ تاپ از وام مسکن در آمریکا بیشتر است! با این حال می توان از نقاط ضعف آن قیمت بالای آن در نظر گرفت که البته مد نظر باید داشت که کلیه محصولات اپل گران قیمت هستند.  با توجه به اینکه در این به روز رسانی کاملا از نظر حجم و اندازه و وزن تغییر کرده است بهتر است به علت باریک تر شدن آن را ultrabook بنامند نه MacBook Pro! از طرفی این MacBook Pro از امکانات جک اترنت! و فایروایر برخوردار نیست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.