درباره زیگزاگ

شرکت زیگزاگ رایانه با هدف ایجاد مجموعه ای پویا و توانمند در راستای انجام فعالیتهای مربوط به خرید و فروش رایانه (PC-LAPTOP) و وسایل جانبی ، پا به عرصه فن آوری اطلاعات نهاد و با ارائه خدمات منحصر به فرد و معرفی گارانتی های جدید و متفاوت در زمینه IT ، امیدوار است بتواند با پشتیبانی مناسب و گارانتی های معرفی شده از طرف شرکت وظیفه خود را در خصوص رفع دغدغه های خریداران رایانه انجام داده و به نحوی عالی پاسخ گوی نیازهای مشتریان باشد.

 

شرکت زیگزاگ با بهره گیری از بهترین قطعات ، همراه با بالاترین سطح استاندارد و نازلترین قیمت تمام شده و نیز ارائه خدمات منحصر به فرد ، جایگاه خدمت رسانی خود را به عنوان یک شرکت تولید کننده انبوه، در صنعت رایانه و فن آوری اطلاعات کشور ، ممتاز و ویژه گردانیده است .

 

بارزترین ویژگی های زیگزاگ ، مدیریت با محوریت دانش ، تخصص ، نوآوری در زمینه خدمات پس از فروش ، در کنار رفتار صادقانه و حرفه ای با مشتری می باشد . بنابراین ما رسالت سازمانی خود را نیز بر همین اصول بنا کرده ایم تا بیانگر رفتار ما در عمل باشد.

 

تمام مشتریانی که ما افتخار همراهی با آنها را داشته ایم ، زیگزاگ را چون دوستی معتمد و قابل اطمینان یافته اند که در کار خود خبره بوده و عملکردی حرفه ای داشته است.

 

پیشنهاد میکنیم شما نیز به جمع دوستان ما بپیوندید و لذت استفاده از سیستمهای زیگزاگ و نیز خدمات متمایز این شرکت را در سازمان خود تجربه نمایید.

 

خدمات ما با مشاوره آغاز میشود ولی با فروش پایان نمی یابد . خدمات پس از فروش ، پشتیبانی و نگهداری از سیستم ها از اصلی ترین و بارزترین خدمات ما به شما می باشد و دیگر نگران مشکلات احتمالی پس از نصب و راه اندازی نخواهید بود؛ چرا که ما همواره در کنار شما هستیم و خدمات خود را همگام با نیاز های شما به روز و متنوع می سازیم .

 

رویکرد ما منحصر به فروش و تأمین تجهیزات نیست ، بلکه ما در شرکت زیگزاگ معتقد و متعهد به ارایه مشاوره های لازم ، کارشناسی دقیق ، نیاز سنجی مشتری ، ارایه راه حل جامع مشتمل بر نرم افزار ، سخت افزار و الزامات کاربردی و ترکیب آن با سیستم های موجود جهت افزایش حداکثر بهره وری در سازمان شما هستیم.

 

در راستای تحقق این اهداف، عمده فعالیتهای جانبی شرکت زیگزاگ ، به شرح ذیل می باشد:

 

1- دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در اکثر نقاط کشور در زمینه IT

 

2- فروش سیستم‌های سرور و تجهیزات شبکه

 

3- نصب و راه اندازی سرور و کابل کشی شبکه های برق اضطراری و رایانه در هر ابعاد

 

4- فروش کلیه لوازم جانبی رایانه از قبیل پرینتر ،اسکنر ، فاکس و غیره

 

5- طراحی و پیاده سازی website