آسان خرید

بانک تجارت به همراه شرکت زیگزاگ رایانه در راستای ارائه خدمات مطلوب و ارتقای قدرت خرید هموطنان گرامی، برای اولین بار در سیستم بانکی کشور اقدام به راه اندازی شبکه آسان خرید نموده است. دارندگان تجارت کارت که در این شبکه عضو شوند، می توانند تا سقف اعتبار تعیین شده ، انواع کالا و خدمات مورد نظر خود را از شرکت زیگزاگ رایانه این طرح به صورت قسطی و به همان قیمت نقدی خریداری نمایند. برای اطلاعات دقیق با قسمت فروش شرکت زیگزاگ رایانه تماس حاصل فرمایید.

مزایای عضویت در شبکه آسان خرید برای خریداران کالا و خدمات

۱-افزایش قدرت خرید برای دارندگان تجارت کارت عضو شبکه آسان خرید

۲-خرید کالا و خدمات به قیمت نقدی و پرداخت وجه در اقساط ۸ ماهه بدون پرداخت سود

۳-شروع پرداخت اقساط یک ماه پس از انجام خرید

 ۴-پرداخت حق عضویت شبکه آسان خرید به میزان ۲ درصد اعتبار تخصیص یافته به صورت قسطی

۵-برداشت ماهیانه اقساط از حساب معرفی شده بدون حضور مشتری

نحوه تخصیص اعتبار و خرید کالا و خدمات در شبکه آسان خرید

 کلیه اشخاص حقیقی می توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت و افتتاح یکی از انواع حسابهای قرض الحسنه جاری، پس انداز یا سپرده های سرمایه گذاری کوتاه مدت و بلند مدت و قرار دادن سپرده خود به عنوان تضمین تا ۹۵%مانده حساب خود تا سقف یکصد میلیون ریال، از اعتبار در شبکه آسان خرید برخوردار شوند.

 آن دسته از مشتریانی که در حال حاضر نزد بانک تجارت دارای هریک از سپرده های مذکور هستند، می توانند براساس سپرده فعلی خود در شبکه آسان خرید عضو شوند.

 کلیه سازمانها، موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی می توانند با عضویت در این شبکه تا سقف۵/۲برابرحقوق برای هر یک از پرسنل خود برای ایشان در شبکه آسان خرید، اعتبار ایجاد نمایند.

کلیه سپرده گذاران بانک تجارت و کارکنان سازمانهای عضو شده در شبکه آسان خرید از تاریخ تخصیص اعتبار خرید می توانند تا سقف اعتبار تخصیص یافته از فروشگاههای عضو شبکه خریدکنند.

سایر موارد

چنانچه متقاضیان عضویت در شبکه آسان خرید دارای تجارت کارت باشند این خدمت بر روی تجارت کارت فعلی آنان فعال می شود،در غیر این صورت، ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب تجارت کارت اقدام نمایند.

asan_kharid1